Türkiyenin Online Takı Sitesi

Trabzon Hasırı Takı Setleri
Sepetim 0 ürün - 0.00TL
  • Sepete Henüz Ürün eklemediniz!

Teslimat Koşulları

Siparişiniz,sistemimize düştükten sonra otomatik olarak e-posta adresinize bilgilendirme mesajı geçilir.
Özel kutularında paketlenerek hazırlanan siparişiniz 3 iş günü hazırlanır 4.gün içerisinde kargoya teslim edilir.Taşımacılık konusunda çözüm ortağımız olan MNG Kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.
Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir.Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri için İletişim Bilgilerinden Bizi Arayabilirsiniz.
Tarafımızdan kaynaklanan bir aksaklık oluşması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir.Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.
Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz MNG Kargo şirketi tarafından size teslim edilecektir.
Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.
www.kazaziyegumus.com on-line alışveriş sitesidir.
Ödemesini internet üzerinden yaptığınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en fazla 5 (Beş) gün bekleme süresi vardır.Ürün bu süre içerisinde tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.